• Müşteri Hizmetleri: 0212 244 00 11
  • Kuruluş: 1998

Kombi radyatör bakımı

Kombi Radyatör bakımı kombinizin eşanjörünü, kalorifer tesisat borularını temizler. Kalorifer radyatör yada diğer adıyla petek temizliği SNK Servis olarak bu temizliklerin yılda bir defa kışa girmeden bütün kullanıcılarımıza yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Radyatör sisteminizin uzun ömürlü olması, iyi verim alınabilmesi, istenilen sıcaklıkta su elde edilebilmesi ve ekonomik faturalar için ve bunların devamlılığı için, düzenli olarak sistemini kimyasal yıkama yöntemi ile temizletmek gerekir. Koruyucu kimyasal yapıldığı takdirde daha sağlıklı bir ısınma elde edersiniz.

Piyasada müşterilerin talepleri bu yönde arttı için bir çok korsan servis türemiştir. Bu temizliği kimyasallar yerine asidik malzemeyle yaparak hem daha ucuza getirip, hem pastadan pay elde etmektedirler. Siz değerli müşterilerimizden beklentimiz bu tarz hizmetlere itimat etmeyin. Aksi takdirde ucuza getirirken daha büyük ekonomik kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Radyatörünüzle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda profesyonel teknik servisimizi arayarak destek isteyebilirsiniz.